ES | EU
Gobierno Vasco

 

IRAKASLEN GURASO ORDUAK | 2017-2018

Mintegia

Irakaslea

Guraso ordua

Eguna

Ordua

FILOSOFIA

 

Garikoitz García Lanz

Ostirala

12:10-13:05

Karmen Urteaga Olasagarre

Astelehena

09:50-10:45

LATINA

Manuel Fontaiña Castro

Osteguna

13:05-14:00

GAZTELANIA ETA LITERATURA

 

 

 

 

 

 

 

Abene Arriola Zuazo

Astelehena

08:55-09:50

Elena Anso Galarza

Asteartea

09:50-10:45

Marian de Frutos Soto

Asteartea

08:55-09:50

Patxi Jorge Calleja

Astelehena

11:15-12:10

Vanesa Alonso Perez

Asteartea

08:55-09:50

Ana Elorza Irigoyen

Astelehena

08:55-09:50

Edurne Lecuona Sanz

Astelehena

10:05-11:00

Amaia Beguiristain Aguirre

Osteguna

08:55-09:50

GEOGRAFIA ETA HISTORIA

 

 

 

 

 

 

Lourdes Jauregui Garmendia

Osteguna

11:15-12:10

Ana Gonzalez de Txabarri Esposito

Asteazkena

11:15-12:10

Itsaso Aramendi Urbieta

Ostirala

08:55-09:50

Laida Arroyo Elu

Miren Oteiza Zubiaurre

Osteguna
Asteazkena

11:15-12:10
09:50-10:45

Karlos Kortabarria Igartua

Astelehena

12:10-13:05

Ana Astigarraga Barruetabeña

Asteartea

10:05-11:00

Patxi Cordón Gil

Asteartea

08:55-09:50

MATEMATIKA

 

 

 

 

 

 

 

Elena Gonzalez Besance

Astelehena

10:20-11:15

Lourdes Irizar Arguiñano

Asteazkena

09:50-10:45

Jon Goenaga Lopetegi

Ostirala

09:50-10:45

Ana Erauskin Garmendia

Asteazkena

09:50-10:45

Izar Arrondo Ormazabal

Osteguna

12:10-13:05

Maria Bujan Garmendia

Astelehena

09:50-10:45

Lide Lezertua Telletxea

Asteartea

09:50-10:45

Ainhitze Gonzalez Elosua

Asteartea

08:55-09:50

FISIKA ETA KIMIKA

 

 

 

 

 

Karla Bereziartua Urkola

Asteartea

11:15-12:10

Mª Jose Yoldi Saralegui

Asteazkena

09:50-10:45

Mikel Martinez Fayanas

Osteguna

09:50-10:45

Eneritz Gartzia Arruabarrena

Asteazkena

11:00-11:55

Arantzazu Olasagasti Agirresarobe

Ostirala

12:10-13:05

Izaskun Mendia Aguirre

Osteguna

08:55-09:50

BIOLOGIA ETA GEOLOGIA

 

 

 

 

 

Amaia Uranga Joaristi

Osteguna

09:50-10:45

Esther Urrutia Echeverria

Osteguna

09:50-10:45

Belen Lazcano Gallastegui

Asteazkena

11:00-11:15

Sonia Rodriguez Ibarra

Ostirala

09:50-10:45

Gentzane Ostolaza Permisan

Osteguna

08:55-09:50

Amaia Alberdi Arruabarrena

Osteguna

08:00-08:55

MARRAZKETA

 

 

 

Olga Iribar Tolosa

Osteguna

12:10-13:05

Alaitz Catalan Goya

Osteguna

09:50-10:45

Kepa Urretagoiena Arratibel

Astelehena

12:10-13:05

Loreto Etxabe Mujika

Astelehena

12:10-13:05

FRANTSESA

Cristina Ollokiegi Alonso

Osteguna

09:50-10:45

INGELESA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Julen Ollokiegi Biurrarena

Astelehena

09:50-10:45

Arantxa Loidi Arrizabalaga

Asteartea

09:50-10:45

Raquel Aguirre Conde

Osteguna

08:55-09:50

Marta Gil de Gómez Jordana

Astelehena

12:10-13:05

Leire Arruti Arce

Ostirala

11:15-12:10

Herminia Asensio Rojas

Osteguna

08:55-09:50

Anne Albisu Mujika

Astelehena

09:50-10:45

Izaskun Odriozola Elduayen

Ostirala

08:55-09:50

Igor Azpiroz Colmenero

Asteazkena

08:55-09:50

Naiara Guesalaga Rubio

Asteazkena

08:55-09:50

GORPUTZ HEZIKETA

 

 

 

Yon Sarasola Etxeberria

Asteartea

12:10-13:05

Pepelu Madina Ayerbe

Osteguna

09:50-10:45

Adolfo Leibar Mendarte

Astelehena

11:15-12:10

Ruben Larrañaga Goya

Asteazkena

09:50-10:45

HEZKUNTZA-ORIENTABIDEA

 

 

Lola Figueiredo Escriba

Asteazkena

13:05-14:00

Mertxe Zumeaga Sarasola

Osteguna

12:10-13:05

Amaya Navarro Campos

Asteartea

12:30-13:30

TEKNOLOGIA

 

 

 

Pako Bergara Etxabe

Asteazkena

12:10-13:05

Patxi Azpiroz Manterola

Asteazkena

12:10-13:05

Juanmi Gimenez Metua

Osteguna

10:20-11:15

Igor Cortaberria Zuaitz

Astelehena

09:50-10:45

EKONOMIA

 

Jexux Goena Garmendia

Asteazkena

08:55-09:50

Lore Agirre Zipitria

Osteguna

08:55-09:50

EUSKARA ETA LITERATURA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Montse Fabrega Miranda

Astelehena

11:15-12:10

Lurdex Etxeberria Zarautz

Osteguna

08:55-09:50

Zuriñe Bilbao Zendagorta

Osteguna

09:50-10:45

Mikel Etxebeste Mutuberria

Astelehena

11:15-12:10

Ana Ibañez Estevez

Ostirala

09:50-10:45

Xabier Etxeberria Aranburu

Asteazkena

08:55-09:50

Aitor Olano Lopetegui

Asteartea

12:10-13:05

Amagoia Etxeberria Pikabea

Asteartea

10:20-11:15

Jaione Zinkunegi Iparragirre

Ostirala

08:55-09:50

Nekane Gorostidi Artola

Asteartea

08:55-09:50

Itsaso Garcia Audicana

Osteguna

08:55-09:50

INFORMATIKA

 

Angel Zugarramurdi Apezetxea

asteazkena

09:50-10:45

Felix Begiristain Begiristain

Cristina Fernández Carrera

Osteguna

Osteguna

10:20-11:15

10:20-11:15

MUSIKA

 

Marijo Murua Aurizenea

Ostirala

08:55-09:50

Lidia Azpiazu Olascoaga

Asteartea

10:10-11:05

PEDAGOGIA TERAUPEUTIKOA

 

 

 

Karmele Urbieta Zuñiga

Ostirala

10:05-11:00

Asun Perez Lizarralde

Ostirala

08:55-09:50

Irma Arnaiz Guillen

Asteazkena

10:05-11:00

Esti Korta Uria

Asteazkena

11:15-12:10

KURR.-ANIZTASUNA

 

 

 

 

Irene Marcos Gonzalez

Asteartea

09:50-10:45

Arantxa Najera Aguinaga

Asteartea

09:50-10:45

Itziar Beraza Tapia

Astelehena

12:10-13:05

Miguel Sancho Erkizia

Ostirala

12:10-13:05

Lierni Telleria Arrue

Asteartea

08:55-09:50

gaurkotuta  2017/11/09

 

 

Web honetako QR kodea

© IES Oriarte BHI
Telefonoa: 943372852 | Telefonoa: 943372890 | Fax: 943371678 | info@oriarte.eus